3. Ман Юнайтед с класика над Кристъл Палас за Купата на Лигата (ВИДЕО)

Ман Юнайтед с класика над Кристъл Палас за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" с втори пореден успех след победата над Бърнли

Манчестър Юнайтед надви Кристъл Палас с класическото 3:0 в 1/16-финален сблъсък от Купата на Лигата. "Червените дяволи" показаха доста по-добро лице от това в последните седмици и записаха втора победа за четири дни след успеха над Бърнли през уикенда.

В 21-а минута Пелистри получи добра топка в наказателното поле и отклони съм Диого Далот, който намери прецизно Алехандро Гарначо на точката на дузпата, а последният стреля с първото си докосване, като успя да открие резултата - 1:0 за Манчестър Юнайтед.

В 27-а минута Мейсън Маунт центрира великолепно от корнер, а Каземиро пребори с лекота персоналния си пазач, като насочи чудесен удар с глава, неоставяйки шанс на стража на Кристъл Палас, а Манчестър Юнайтед поведе с 2:0 в резултата.

В 55-а минута Каземиро изпрати прецизно високо подаване в наказателното поле, като Антони Марсиал достигна до него и завърши с бърз удар, като вратарят беше безпомощен срещу опита на нападателя, попаднал право във вътрешната страна на дясната греда - 3:0 за Манчестър Юнайтед.