3. Манчестър Сити превзе „Молиню“ в 95-ата минута (ВИДЕО)

Манчестър Сити превзе „Молиню“ в 95-ата минута (ВИДЕО)

Уулвс загуби драматично с 1:2, защитници бележат за „гражданите“

Манчестър Сити стигна буквално в последните секунди до победа при визитата си на Уулвърхемптън VIII кръг на английската Висша лига.

Домакините откриха резултата преди почивката, но след нея двама защитници се разписаха и зарадваха шампионите.

Първо Йошко Гвардиол изравни със страхотен удар в далечния ъгъл, а в 95-ата минута Джон Стоунс вкара с глава след корнер и донесе трите точки на „гражданите“.

С тях възпитаниците на Хосеп Гуардиола събраха 20 в своя актив и оглавиха временното класиране преди дербито на кръга Ливърпул – Челси.

„Вълците“ остават последни със само 1 точка от 8 изиграни двубоя, макар че играха много сърцато в двубоя на „Молиню“.

Те откриха резултата още в седмата минута, когато Нелсон Семедо подаде на Йорген Ларсен, който вкара с удар в долния ляв ъгъл.

В 33-ата минута хърватският национал Йошко Гвардиол изравни, като получи топката в наказателното поле и без да се колебае, отправи удар в горния десен ъгъл на вратата - 1:1.

"Гражданите" имаха превъзходство след почивката, но така и не стигаха до победното попадение. То все пак дойде в петата минута на добавеното време на мача.

Тогава Джон Стоунс вкара с глава след изпълнение на корнер, а съдията Крис Кавана призна попадението, след като дълго гледа повторение на ситуацията на ВАР.

НА ЖИВО: Барселона - Байерн М (СЪСТАВИ)

Следете тук битката в Каталуния

Индзаги вече казал "Да" на Юнайтед за догодина

Специалистът е готов да поеме "червените дяволи" след Тен Хаг

Моуриньо чака медал от Висшата лига

Португалецът следи разследването около Манчестър Сити, което може да му донесе служебна титла

Тен Хаг извика двама тийнейджъри за Фенербахче

Кризата с контузии при "червените дяволи" си оказва влияние

Треньорът на Андерлехт: Ще търсим недостатъците на Лудогорец

Дейвид Хюбърт говори на пресконференцията преди сблъсъка с родния шампион в Лига Европа

Роналдо прави нова инвестиция във Валядолид

Бразилската легенда продължава плана си за развитие на клуба

Нов в Юве се размина без сериозна контузия

Дъглас Луис под въпрос за Интер

Седем гола, обрат и тройно ускорение на класиката Реал Мадрид - Борусия

Седем гола, грандиозен обрат за 5:2 от 0:2 и подпечатване на репутацията на Реал Мадрид като футболен гранд №1 в света предложи двубоя на „белите“ срещу Борусия Дортмунд в Шампионската лига.