3. Манчестър Сити вкара 8 гола на Виентам, Стърлинг се разписа два пъти

Манчестър Сити вкара 8 гола на Виентам, Стърлинг се разписа два пъти

„Гражданите” спечелиха с 8:1 в Ханой

Отборът на Манчестър Сити победи националния тим на Виетнам с 8:1 в контролен мач, който се игра в Ханой.

„Гражданите” вкараха по четири попадения във всяко полувреме, а на два пъти се разписа рекордната им покупка Рахим Стърлинг, който вече има три попадения на сметката си това лято.

Бившият играч на Ливърпул отбеляза в 19-ата и в 31-ата минута, а с по два гола се отличиха още Александър Коларов (‘11, ’51 - д.) и Давид Силва (‘21, ‘65).

Останалите реализатори за „небесносините” бяха Маркош Лопеш (‘73) и Хосе Посо (‘78), докато почетното попадение за Виетнам бе дело на Нгиен Ван Куйет. Последният прехвърли технично вратаря в добавеното време на срещата и така оформи крайното 1:8.

Следващата и последна контрола на Манчестър Сити преди старта на сезона във Висшата лига е срещу Щутгарт на първи август.
Лил беше по-силен от нас, трябва да го приемем

Вижте какво каза Карло Анчелоти

Венсан Компани: Това не е краят на Байерн

Бяхме добре с топката, създавахме моменти, но Астън Вила има силен отбор, каза треньорът на Байерн

Треньорът Астън Вила: Искам да се насладя напълно на този момент

Мениджърът на Астън Вила Унай Емери бе изключително щастлив след победата над Байерн Мюнхен

ОБЗОР: Ливърпул се справи с Болоня за 2 от 2 в ШЛ (РЕЗУЛТАТИ) (ВИДЕО)