3. Мартин Минчев игра в много драматично 3:3 между пражките Спарта и Славия (ВИДЕО)

Българинът влезе като резерва

Спарта Прага и Славия Прага предоставиха истинско зрелище на своите фенове и завършиха наравно 3:3 в мач от 27-ия кръг на чешкото първенство. По този начин Спарта остана на върха в класирането с 61 точки, на 2 пред днешния си съперник.

Българският национал Мартин Минчев поигра малко за домакините, влизайки в игра в 78-ата минута при резултат 2:2..

Славия Прага изкова солиден аванс, след като в 40-ата минута Иван Шранц изведе гостите напред в резултата, а Вацлав Юречка покачи на 0:2.

Спарта обаче не се даде и в 59-ата минута Ладислав Крейчи намали изоставането на тима си от дузпа. Ярослав Зелени пък изравни резултата в 71-ата минута.

Истинската драма се разигра след появата на Мартин Минчев в игра. В 85-ата минута Славия посегна към трите точки след гол на Иго Огбу, но дълбоко в добавеното време на срещата Айман Усу си отбеляза автогол за крайното 3:3.