3. Мартин Петров: Щастлив съм, че феновете на Атлетико още ме помнят

Мартин Петров: Щастлив съм, че феновете на Атлетико още ме помнят

"Не мога да коментирам дали е имало дузпа или не, бях в другия край на терена"

"Щастлив съм, че феновете на "Висенте Калдерон" още ме помнят", каза Мартин Петров след загубата на Еспаньол от Атлетико /Мадрид/ с 0:1.

Българското крило влезе като резерва в мача срещу бившия му тим, а феновете на домакините посрещнаха Петров изключително топло, след като започнаха да скандират името му от трибуните на "Висенте Калдерон".

"Стана ми много приятно, когато излязох на терена и феновете на `Висенте Калдерон" запяха името ми. Приятно ми е, че ме помнят", каза Марто.

"Първото полувреме не се представихме много добре и мачът стана много труден за нас, но срещу отбор като Атлетико винаги е трудно.

Втората част на мача мисля, че изравнихме играта и според мен, срещата трябваше да завърши на равно. Не мога да коментирам дали е имало дузпа или не. Бях в другия край на терена и просто нямаше как да видя ситуацията."

Балотели пред завръщане в Серия А

Нападателят Марио Балотели е пред завръщане в Серия А

Вратар отказа повиквателна от Нагелсман

Вратарят на Фулъм Бернд Лено заяви, че е отказал поканата на националния селекционер на Германия Юлиан Нагелсман