3. Меси скри топката на швейцарците в Берн (видео)

Меси скри топката на швейцарците в Берн (видео)

Три гола на техничаря белязаха успеха над Швейцария с 3:1 като гост

Отборът на Аржентина победи с 3:1 като гост тима на Швейцария в контролна среща, играна в град Берн. Голово шоу на гения Лионел Меси видяха зрителите на национален стадион "Ванкдорф". Меси реализира хеттрик за своя тим и по този начин опроверга думите на мнозина критици, които заявяват, че той не играе за националния отбор така, както за клубния си Барселона.

Още в 20-та минута Лео откри резултата след чудесно двойно подаване със Серхио Агуеро, а в 49-та новото попълнение на Байерн (Мюнхен) Шакири изравни. В 75-та минута Агуеро пропусна страхотна възможност да покачи на 2:1, но в 88-та Меси го направи.

Нисичкият "гаучос" се разписа за втори път във вратата на "кръстоносците" след самостоятелна акция покрай Сендерос. В последните секунди на двубоя Меси реализира хеттрик, оформяйки крайното 3:1 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Игуаин.

В друга контролна среща, изиграна днес, националният отбор на Хърватска загуби с 1:3 домакинството си на Швеция. В 13-та минута на стадион "Максимир" Златан Ибрахимович изведе гостите напред с гол от дузпа.

Секунди преди края на първата част Йонас Олсон си вкара автогол за 1:1, а Себастиан Ларсон вкара два през второто полувреме, за да доведе нещата до окончателното 3:1.

Разследват Мбапе за изнасилване

Звездата на Франция и Реал Мадрид Килиан Мбапе е разследван за изнасилване на жена в Стокхолм

Временният треньор на Англия коментира наследника си

Лий Карсли заяви, че заемането на поста не трябва да се ограничава само до англичанин, на фона на продължаващите връзки с мениджъра на Манчестър Сити Пеп Гуардиола

Трето поколение Малдини в националния на Италия

Синът на италианската футболна легенда Паоло Малдини Даниел дебютира за "адзурите" при победата с 4:1 над Израел

Дешан похвали Муани след успеха над Белгия

Дидие Дешан похвали Рандал Коло Муани, след като с два гола на нападателя "петлите" победиха с 2:1 като гост на Белгия

Треньорът на Германия иска само победи

Имаме амбицията да спечелим и останалите мачове. Искаме да имаме приемственост, когато става дума за резултати

Луис де ла Фуенте обясни защо даде почивка на Ламин Ямал

Старши треньорът на Испания Луис де ла Фуенте настоя, че не е имало никакъв натиск върху него относно решението му да даде почивка на Ламин Ямал

Изненадващ проблем за мача Северна Ирландия - Беларус

Мачът Северна Ирландия и Беларус може да бъде преместен от Белфаст, тъй като играчите на беларуския тим може да не получат британски визи

Треньорът на Португалия: Роналдо не работи като 39-годишен

Селекционерът на португалския национален отбор Роберто Мартинес не се притеснява да пусне в игра 39-годишния Кристиано Роналдо в двубоя от Лигата на нациите срещу Шотландия

Турция обърна Исландия в голово шоу (ВИДЕО)

Турция победи Исландия с 4:2 като гост в мач от Лига В на Лига на нациите