3. Младок донесе победата на Юве срещу Байерн (ВИДЕО)

Младок донесе победата на Юве срещу Байерн (ВИДЕО)

Грешка в отбраната на германците доведе до първия гол

Ювентус победи Байерн с 2:0 в първия си мач от предсезонния турнир "International Champions Cup" в САЩ.

"Старата госпожа" стигна до успеха с два гола на младока Андреа Фавили, който стартира на върха на атаката на италианския шампион и остави отлични впечатления. Той порази вратата на съперника в 32-ата и 40-ата минута и така се превърна в герой за своя тим.

Срещата започна със сериозна възможност за Юве. Още в 3-ата минута Фавили бе изведен на скорост в наказателното поле и отправи удар, който бе спасен от вратаря.

След това обаче и Байерн на два пъти тества Матия Перин след изстрели на Франк Рибери и Марсел Зила, но стражът се намеси отлично и в двата случая.

Постепенно обаче италианците взеха инициативата в мача и започнаха да редят опасни атаки. Така се стигна до 32-ата минута, когато Юве поведе след грешка в отбраната на Байерн. Йосип Станишич върна неразчетено към вратаря си, който не успя да изчисти топката и тя му бе отнета от Клаудио Маркизио. Той веднага видя непокрития Фавили и му подаде около точката на дузпата, а младокът вкара в опразнената врата за 1:0.

В 40-ата минута отново Фавили бе изпуснат от защитата. Той получи дълъг пас и изскочи очи в очи с Улрайх, след което хладнокръвно реализира втори гол за своя тим.

Второто полувреме започна с натиск на Байерн, но това така и не доведе до гол за германците. Постепенно интересните положения намаляха, след като втората част бе накъсвана от смени. Байерн отправи няколко неточни удара, като най-сериозният пропуск направи Кингсли Коман в последната минута, когато надбяга прекия си пазач, но прати топката над напречната греда.

В крайна сметка резултатът остана непроменен и Юве се поздрави с успеха. Следващата среща на "бианконрите" е срещу Бенфика след два дни. Баварците пък ще играят с Манчестър Сити на 29 юли.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1