3. Много вода и само 1:0 за Милан срещу Киево (ВИДЕО)

Много вода и само 1:0 за Милан срещу Киево (ВИДЕО)

Супер Марио изтормози "летящите магарета", Монтоливо вкара победния гол във Верона

Гол на Рикардо Монтиво през първата част стигна на Милан за успех с 1:0 над Киево в 30-ия кръг на Серия А. С победата Милан поне временно изпревари Наполи на втората позиция.

„Росонерите” бяха в серия от 4 поредни победи в шампионата преди този мач, но започнаха неубедително на „Марк Анртони Бентегоди”.

Абиати изпусна центриране на Теру, топката се чукна в Бонера и заплашително тръгна към мрежата, но вратарят успя да спаси.

Абиати пак бе неособено съсредоточен при слаб удар на Теру към близката греда, но някак успя да извади кълбото.

Теренът бе подгизнал заради проливните валежи, а топката често оставаше в локвите или отскачаше неестествено. Отборът на Масимилиано Алегри използва условията, за да вкара своя победен гол.

Балотели стреля ниско, топката странно тупна пред вратаря Пуджони, който успя само да избие и Монтоливо беше на точното място, за да прати в мрежата за 0:1 в 25-ата минута.

Супер Марио видя, че така може да тормози вратаря, но при втори подобен опит Пуджони изби и този път успя да лови преди някой да добави.

Балотели не спря да тормози вратаря на Киево от статични положения, а от игра Мунтари не бе точен в завършващия удар.

Абиати спаси Милан с невероятно спасяване след удар на Лусиано.

12 минути преди края Дарио Дайнели получи втори жълт картон и с 10 души „летящите магаренца” не успяха да изравнят до края.

Милан е втори с 57 точки, а Наполи е трети с 56, но ако победи Торино ще си върне позицията. Лидерът Ювентус има 68. Киево е 15-и с 35.

Киево - Милан 0:1
0:1 Монтоливо '25

Милан докосва върха след класика за 5 минути (ВИДЕО)

„Росонерите“ не дадоха шанс на Лече – 3:0

Дортмунд се развихри за обрат от 0:2 до 4:2 (ВИДЕО)

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи