3. Монако и Валенсия откриха с реми „Емирейтс къп”, в Лондон освиркваха Бербатов (ВИДЕО)

Фалкао се завърна в игра и смени българина, който бе титуляр при 2:2 в Лондон

Монако дебютира в приятелския турнир „Емирейтс къп” с равенство срещу Валенсия. Двата състава си стиснаха ръцете след реми 2:2, което им носи по три точки, защото по регламент всеки тим получава по точка за отбелязан гол.

Българският нападател започна срещата като титуляр и остана на терена до 70-ата минута, в която бе заменен от завърналия се след дълго отсъствие заради травма в коляното Радамел Фалкао.

Българинът не направи най-силния си мач и бе освиркан от трибуните, където имаше предимно феновете на Арсенал, които очевидно са запомнили силните мачове на Митко с екипа на лондонските съперници - Фулъм и Тотнъм.

Иначе резултатът бе открит от Рубен Везо, вкарал си автогол в 30-ата минута, а седем по-късно Рикардо Карвальо му върна жеста и изравни – 1:1.

Така завърши първото полувреме, а през второто се разписаха две от резервите. Първо Пако Алкасер изведе напред Валенсия в 69-ата минута, а в 80-ата Лукаш Окампос оформи крайното 2:2.

Следващият мач от турнира е между останалите два участника, а именно Бенфика и Арсенал.

Галатасарай подчини Фенербахче в дербито (ВИДЕО)

Джим-Бом спечелиха с 3:1 турската класика

Бразилци вдъхновиха Реал за обрат до 4:1 (ВИДЕО)