3. НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Интер приема Милан на общия им Сан Сиро в дербито на Милано от петия кръг на Серия А. Шампионът на Италия се намира в отлична форма и изглежда фаворит да защити златото си и този сезон.

"Росонерите" са на другия полюс и имат само една победа от пет мача след старта на кампанията. Тя дойде срещу новака Венеция с 4:0 преди седмица.

Напрежението при Милан е още по-голямо преди дербито, тъй като съдбата на треньора им Пауло Фонсека е под сериозна въпросителна. Според медиите в Италия, ако "росонерите" не спечелят мача, португалецът ще бъде освободен, а други слухове гласят, че независимо от резултата, специалистът ще напусне поста си.

-----------------------------

Мачът започна с минута мълчание в памет на починалия бивш нападател на Интер Тото Скилачи. Първото голово положение се откри пред „росонерите“ в 6-ата минута, когато Мората стреля, но Ян Зомер успя да избие топката в корнер.

В 10-та Милан успя да открие. Кристиан Пулишич открадна топката на около 25 метра от вратата и направи страхотен индивидуален рейд преди да матира Сомер за 1:0.

Срещата в Милано ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ТУК

Интер - Милан 1:1
0:1 Кристиан Пулишич 10
1:1 Ди Марко 28

Стартови състави:

Интер: Сомер, Павар, Ачерби, Бастони, Дъмфрис, Барела, Чалханоглу, Мхитарян, Ди Марко, Тюрам, Лаутаро Мартинес

Милан: Менян, Емерсон Роял, Габия, Томори, Пулишич, Леао, Рейндерс, Фофана, Ейбрахам, Мората

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1