3. Наказаният Рангелов пропусна загубата на Коняспор в Гент

Наказаният Рангелов пропусна загубата на Коняспор в Гент

Националът изтърпява наказание от 2012 година, втора победа на нула за Шахтьор (Д) в същата група

Българският национал Димитър Рангелов не беше в групата на Коняспор, който загуби с 0:2 гостуването на Гент във вторите срещи от Група H на Лига Европа.

Рангелов изтърпява наказание в Европа, датиращо от 2012 година. На 30 август 2012-а той беше изгонен директно при друго гостуване в Белгия – на Генк, с бившия си отбор Люцерн. Затова той е наказан за три срещи, като едната вече мина при загубата на Коняспор с 0:1 у дома от Шахтьор (Донецк) в първите срещи от груповата фаза.

Тази вечер в Гент домакините си оплетоха кошницата през първата част. Израелецът Кени Сеиф даде аванс на домакините в 17-ата минута, а десетката Ренато Нето удвои в 33-ата.

Със същия резултат 2:0 Шахтьор (Донецк) се справи като домакин на Брага, въпреки че украинците играха почти цяла втора част с 10 души.

На „Арена Лвов” Тарас Степаненко зарадва украинските фенове с гол още в 5-ата минута, но Фред беше изгонен с втори жълт картон в 47-ата.

И с човек по-малко Шахтьор стигна до втори гол чрез Виктор Коваленко в 56-ата минута.

В класирането води Шахтьор с пълен актив от 6 точки и без допуснат гол. Гент е втори с 4, Брага има една, а Коняспор на Рангелов все още остава без точки.

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи