3. Нападател на Уест Хем негодува срещу съдийството в мача с Байер

Нападател на Уест Хем негодува срещу съдийството в мача с Байер

Все едно играехме срещу 14, казва Михаил Антонио

Нападателят на Уест Хем Михаил Антонио разкритикува съдийството в четвъртфинала на Лига Европа срещу Байер Леверкузен в четвъртък. По думите му неговият отбор е играл сякаш срещу 14 души на терена.

Лондончани загубиха с 0:2 първия мач преди седмица, а на реванша в Лондон завършиха 1:1 и отпаднаха с общ резултат 1:3.

Испанският рефер Хосе Мария Санчес извади 10 жълти картона, по пет за двата отбора, а Антонио, който беше един от играчите с жълт картон, остана разочарован от честите прекъсвания.

"Няма чувството, че играеш срещу 11, усещането е, че играеш срещу 14, включително двамата помощник съдии“, каза Антонио пред репортери след мача.

„Много съм разочарован, защото всичко, което дадохме и всичко, което направихме, не ни помогна. Имам усещането, че някои от решенията може да са променили хода на играта", каза още Антонио, който откри резултата с глава.

Джереми Фримпонг вкара изравнителния гол в 89-ата минута, като гостите си осигуриха място на полуфиналите и вече са непобедени в 44 мача във всички турнири този сезон.