3. Наполи громи с 4:0 в Серия А (ВИДЕО)

Наполи громи с 4:0 в Серия А (ВИДЕО)

Лукаку с гол и 2 асистенции

Наполи не срещна трудности при визитата си на Каляри и победи с 4:0 като гост в двубой от четвъртия кръг от шампионата на Италия, излизайки начело в класирането с актив от девет точки.

В 18-ата минута Джовани ди Лоренцо се разписа във вратата на домакините след асистенция на Ромелу Лукаку.

В 66-ата минута Хвича Кварацхелия реализира втория гол в двубоя, а последното подаване отново беше на новото попълнение Лукаку.

Само четири минути по-късно ролите бяха разменени и Кварацхелия асистира за Лукаку, който вече има седем гола в осем двубоя срещу този противник.

Крайното 4:0 беше оформено от Алесандро Бонджорно в третата минута на допълнителното време.

Неаполитанците имат 10 победи в последните си 14 мача срещу островитяните, които заемат 18-та позиция в Серия А със само две точки.

По-късно тази вечер шампионът интер Милано гостува на Монца.

Роналдо: Белингам и Ямал могат да са звездите на новото поколение