3. Назон вече блести в Турция (ВИДЕО)

Назон вече блести в Турция (ВИДЕО)

Таранът с първи гол за Кайзериспор

Дюкенс Назон откри головата си сметка в турския елит. Таранът вкара за новия си клуб Кайзериспор, победил Истанбул Башакшехир с 3:2 като гост в среща от 26-ия кръг на турската Суперлига.

Резултата в Истанбул откри именно бившият нападател на ЦСКА в деветата минута след пас на Лионел Кароле.

Али Карими удвои в 15-ата след асистенция на Ариф Коджаман. След почивката Дениз Турук върна един гол за истанбулския тим в 58-ата минута.

В 73-ата Назон напусна терена. Шест минути преди края интригата приключи - Айлтон Боа Морте вкара за трети път, а до края Хамза Гюлрелер оформи крайното 3:2.

В 12-ата минута от добавеното време Кшищоф Пьонтек пропусна да изравни резултата, след като пропусна дузпа.

Тимът на Назон се изкачи до 11-о място в класирането с 32 точки, с една по малко от днешния саи съперник, който е на девета позиция.

Бившият нападател на ЦСКА дебютира преди дни срещу гранда Бешикташ, а двубоят завърши 0:0.