3. Нюкасъл се препъна с Уест Хем (ВИДЕО)

Нюкасъл се препъна с Уест Хем (ВИДЕО)

"Свраките" останаха на четвърто място

Отборът на Нюкасъл не успя да се възползва по най-добрия начин от домакинството си срещу Уест Хем и завърши 1:1 с "чуковете" в 22-рия кръг на Висшата лига. Така "свраките" останаха на четвърто място в класирането, като вече изостават на две точки от третия Манчестър Юнайтед.

Въпреки това мачът започна отлично за Нюкасъл, който поведе още в третата минута чрез попадение на Калъм Уилсън.

След половин час игра бразилецът Лукас Пакета изравни за тима от Лондон, след като засече прострелно подаване на английския национал Деклан Райс.

Нюкасъл опита да вземе трите точки след почивката. В 54-ата минута Алан Сен-Максимен насочи топката във вратата при добавка, като преодоля вратаря, но защитник изби от голлинията. Два пропуска за домакините до края на мача направи голмайсторът Уилсън.