3. ОБЗОР: Германия взе първа победа в Лигата на нациите (РЕПОРТАЖИ)

ОБЗОР: Германия взе първа победа в Лигата на нациите (РЕПОРТАЖИ)

Испания не сбърка срещу Швейцария, вижте резултатите от днешните мачове

Германия спечели с 2:1 гостуването си на Украйна и записа първа победа в Лигата на нациите. Бундестима е втори в група 4 на Лига "А" с 5 точки. Две повече има Испания. Иберийците удариха Швейцария с 1:0 у дома и запазиха лидерската си позиция в подреждането.

Германците поведоха на Украйна в 20-ата минута на мача. Рюдигер намери Гинтер в наказателното поле и той прати топката в мрежата. Украйна бе близо до мигновен отговор, но Яремчук прати топката над вратата. Вратарят на домакините Бушчан пък предотврати втори гол във вратата си, след като отрази удар на Кимих. Стражът се справи и с изстрел с глава на Гнабри. В началото на втората част вратарят на Украйна сгреши и Германия вкара втори гол. Бушчан изпусна топката след центриране на Клостерман и Горецка с глава насочи топката към мрежата. В 77-ата минута домакините върнаха едно попадение. Разписа се Малиновски от дузпа.

Испания пък стигна до успеха с гол на  Микел Оярсабал в 15-ата минута след много груба грешка на вратаря на Швейцария Ян Зомер. Вратарят на Швейцария не изрита топката напред, а опита пас към Джака. Подаването беше неточно, халфът се подхлъзна, а Мерино чукна към съотборника си в Реал Сосиедад Оярсабал и той вкара за 1:0.

0:1 Де Бар (10)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1