3. ОБЗОР: Кристъл Палас взе лондонското дерби на Боксинг дей (РЕПОРТАЖИ)

ОБЗОР: Кристъл Палас взе лондонското дерби на Боксинг дей (РЕПОРТАЖИ)

Вижте тук всички резултати до момента от 19-ия кръг на Висшата лига

Кристъл Палас направи пълен обрат и спечели лондонското дерби на 19-ия кръг във Висшата лига, побеждавайки с 2:1 Уест Хем.

Първото полувреме на Селхърст Парк не донесе кой знае какви интересни положения, като първо Maйер стреля неточно, а след това Джордан Аю и Микаел Антонио направиха същото.

Веднага след почивката Аю и Миливоевич бяха доста активни и отправиха много по-опасни изстрел, но Роберто се намеси. Три минути по-късно Уест Хем изненадващо откри. Антонио намери с отличен пас зад гърба на защитата Робърт Снодграс и нападателят прати топката в левия ъгъл на Гуайта.

Палас се мобилизира след инкасираното попадение и в 68-та Куяте изравни с първия си гол с екипа на червено-сините.

Двата отбора бяха много равностойни в следващите минути, но фаталния за Уест Хем удар нанесе Аю точно преди да изтече редовното време. Нападателят направи невероятен солов рейд, започнал от десния фланг, преминал през границата на наказателното и свърши с прехвърлящ удар над Роберто, като за гола си той премина през четирима бранители.

Така Палъс 26 точки на осмото място, докато "чуковете" остават на опасното за тях 17-то място с 19 точки.

22,00 часа
Лестър - Ливърпул  (ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ТУК)

ОЩЕ ЛИНКОВЕ
ТУК

Лил беше по-силен от нас, трябва да го приемем

Вижте какво каза Карло Анчелоти

Венсан Компани: Това не е краят на Байерн

Бяхме добре с топката, създавахме моменти, но Астън Вила има силен отбор, каза треньорът на Байерн

Треньорът Астън Вила: Искам да се насладя напълно на този момент

Мениджърът на Астън Вила Унай Емери бе изключително щастлив след победата над Байерн Мюнхен

ОБЗОР: Ливърпул се справи с Болоня за 2 от 2 в ШЛ (РЕЗУЛТАТИ) (ВИДЕО)