3. ОБЗОР: Вълшебното трио на Сасуоло отново блесна (ВИДЕО)

ОБЗОР: Вълшебното трио на Сасуоло отново блесна (ВИДЕО)

Фиорентина и Верона не се победиха

Вълшебното трио на Сасуоло се развихри при победата с 4:1 над Венеция като гост в мач от 28-ия кръг на Серия "А".

Джакомо Распадори (2), Доменико Берарди (17) и Джанлука Скамака (29) набързо дадоха преднина от три гола на "неровердите" и практически решиха изхода на сблъсъка.

Вторият и третият гол паднаха от дузпи, а в 34-ата минута Томас Анри върна надеждите на домакините. В 71-ата минута, обаче, Берарди вкара от нов наказателен удар, оформяйки крайния резултат.

В друг мач Фиорентина и Верона не се победиха - 1:1 на "Артемио Франки". Кжищоф Пьонтен показа, че в калчото плува в свои води и откри резултата в 10-ата минута. Но гостите се добраха до точката с гол на Джанлука Капрари (20).

В останалите две срещи от днес Дженоа - Емполи и Болоня - Торино, голове не паднаха.

От 19.00 часа Ювентус посреща Специя на Петко Христов, а вечерта е голямото дерби между Наполи и Милан, което Novsport.com ще следи на живо.