3. Осасуна и Майорка взеха по точка (ВИДЕО)

Осасуна и Майорка взеха по точка (ВИДЕО)

След равенство 1:1 в Испания

Отборите на Осасуна и Майорка завършиха при равенство 1:1 в двубоя помежду си от 36-ия кръг на испанския футболен шампионат.

За Осасуна равенството бе второ поред, а след него тимът има 41 точки на 13-ата позиция във временното класиране.

Отборът от Памплона удължи серията си без победа на шест срещи, след като за последно се наложи над Алмерия в края на март.

Съставът на Майорка остава 15-и в Ла Лига с 36 в актива си.

Домакините от Осасуна поведоха в 14-ата минута след попадение на Йон Монкайола и резултатът се запази 1:0 до финала на първото полувреме.
30-годишният полузащитник на Майорка Серхи Дардер реализира изравнителния гол в 65-ата минута на мача.

В 72-ата минута уругвайският защитник на гостите Джовани Гонсалес пропусна чудесна възможност да донесе преднина за своя тим, стреляйки вляво от вратата на Осасуна.

До края на двубоя двата състава не успяха да си отбележат нов гол и разделиха по 1 точка.