3. Осасуна тресна Атлетико насред Мадрид - 4:2

Осасуна тресна Атлетико насред Мадрид - 4:2

Отборът на Атлетико Мадрид претърпя много тежко поражение на собственият си „Висенте Калдерон”. „Дюшекчиите” загубиха от Осасуна с 2:4. Попаденията бяха отбелязани от Форлан (15’) и Ибаньес (74’) за Атлетико, а за гостите Пандиани (8’) (48’), Вадоц (44’), Шояе (69’).

Отборът на Атлетико Мадрид претърпя много тежко поражение на собственият си „Висенте Калдерон”. „Дюшекчиите” загубиха от Осасуна с 2:4. Попаденията бяха отбелязани от Форлан (15’) и Ибаньес (74’) за Атлетико, а за гостите Пандиани (8’) (48’), Вадоц (44’), Шояе (69’).

Мачът започна много трудно за домакините, които получиха гол още в 8-ата минута. Валтер Пандиани (Пушката) успя да преодолее стража на Атлетико за 1:0. Реакцията на мадридчани бе светкавична, като само след 7 минути Диего Форлан възстанови статуквото 1:1. В края на първото полувреме Вадоц успя да направи резултата 2:1. Така първата част завърши при резултат 2:1 в полза на Осасуна.

В началото на второто полувреме Пандиани отново изпъкна, след като успя да отбележи в 48-ата минута. Положението за Атлетико стана много сериозно, тъй като резултатът набъбна на 3:1. Шояей направи преднината на 4:1 след страхотна атака на Осасуна. Атлетико имаха сили да върнат само едно попадение, чрез Ибаньес в 74-ата минута.

Така след този мач Атлетико Мадрид се намират на 6-то място, докато Осасуна се намира на 14-та позиция.