3. ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

ФКСБ спечели с 1:0 визитата си в Лига Европа, Десподов титуляр

ПАОК и Кирил Десподов записаха втора загуба в Лига Европа, след като гръцкият шампион претърпя поражение с 0:1 от ФКСБ на „Тумба“.

Българинът започна срещата като титуляр и остана на терена до 83-тата минута. това е трето поредно поражение за Двуглавия орел, който между двата си евромача падна и от Арис за първенство.

В осмата минута на добавеното време на първата част гостите откриха резултата. Дариус Олару подаде към Даниел Бирлигя, който с удар в долния десен ъгъл не остави шансове на Доминик Котарски.

В 53-ата минута Кирил Десподов можеше да изравни, но вратарят на румънския отбор отново спаси.

Три минути след това ФКСБ остана с човек по-малко, след като Олару получи втори жълт картон.

ПАОК натисна опонента си, но така и не стигна до изравнителен гол и остава без точки в основната фаза, след като на старта падна с 1:3 от Галатасарай.

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)