3. Пеп за "Уембли": Ужасни условия за футбол!

Пеп за "Уембли": Ужасни условия за футбол!

Гуардиола бе изключително недоволен от тревното покритие на стадиона

Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола изрази недоволството си от състоянието на терена на "Уембли" след победата с 1:0 над Тотнъм в дербито на десетия кръг на Висшата лига.

Ранен гол на Рияд Марез върна Сити на върха в класирането, но условията за игра бяха доста трудни.

Състоянието на настилката беше увредено, тъй като в предишните дни на арената се проведоха три изнесени мача от американската NFL.

"Това бяха ужасни условия за футбол. Надявам се в името на здравето на играчите този въпрос да бъде решен и да не се повтаря.

Постигнахме важна победа срещу силен съперник. Създадохме много положения и трябваше да вкараме повече голове, особено в първите 20 минути на второто полувреме, когато доминирахме. В големите мачове трябва да сме по-ефективни", коментира испанският специалист.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1