3. Порто пак би ЦСКА Москва и продължава напред в Лига Европа (видео)

Порто пак би ЦСКА Москва и продължава напред в Лига Европа (видео)

„Драконите“ победиха с 2:1 своя съперник след бързи два гола в началото и решителна грешка на Акинфеев

Порто надигра ЦСКА Москва и във втория мач от осминафиналите на Лига Европа, с което се класира без проблеми за напред.

„Драконите“ победиха с 2:1 своя съперник след бързи два гола в началото. Мачът започна повече от перфектно за домакините, които поведоха още в 1-ата минута. Автор на гола бе Хълк, който много технично насочи топката след центриране от статично положение.

В 24-ата минута вратарят на гостите Игор Акинфеев направи груба грешка. Той се опита да спаси една топка от това да излезе в корнер и я подари на играч на домакините, който центрира обратно е пеналта, а Гуарин направи 2:0.

Все пак гостите върнаха един гол и то само пет минути по-късно, след като Зоран Тошич намали, но силите на ЦСКА не стигнаха за нищо повече.

Така с общ резултат 3:1 Порто е на четвъртфинал.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 0:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1