3. ПСВ на четвъртфинал, след като рефер оряза Рейнджърс с две дузпи (видео)

ПСВ на четвъртфинал, след като рефер оряза Рейнджърс с две дузпи (видео)

Манолев не игра, но неговият тим завоюва победа на "Айброкс"

ПСВ Айндховен отстрани Глазгоу Рейнджърс, след като записа победа с 1:0 на „Айброкс“ в напрегнат мач.

След 0:0 в първия мач двата отбора си поделиха по едно полувреме – първото бе за ПСВ, а второто за шотландците.

Сериозна заслуга за триумфа на гостите обаче имаше и рефера от Австрия Шогенхофер, който не даде две дузпи за домакините.

Мачът започна отлично за ПСВ, който днес излезе без контузения Станислав Манолев в състава. Още в 14-ата минута Джеръмейн Ленс изведе своя отбор след пробив на Джуджак.

В 30-ата минута пък последният излезе сам срещу Алекзандер, но стреля много неточно над гредата.
До края на първите 45 минути ПСВ владееше топката и положението на терена и изглеждаше непоклатим по пътя си напред.

Второто полувреме обаче бе различно. Шотландците излязоха мотивирани докрай да обърнат мача. Те натисната и отнеха топката на гостите.  В 60-ата минута Едо получи топката след центриране с удар от въздуха не успя да преодолее Исаксон. 120 секунди след това дойде и най критичния момент в мача. Първо след центриране играч на Рейнджърд удари горната греда, след това последва удар от Еду, който бе спасен от голлинята, а накрая и Хъчисън спаси с ръка влизането на топката във вратата. Реферът обаче остана безмълвен и не показа нищо.

Веднага след това пък и ПСВ изпусна златен шанс. В 77-ата минута пък Бугера бе оставен непокрит, но ударът му с глава мина над гредата.

В 82-ата минута пък Джуджак нацели гредата след силно изпълнение от пряк свободен удар.

В последните минути реферът не даде още една дузпа за домакините, след което те тотално с обезвериха и мачът приключи с победа за ПСВ.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1