3. ПСВ разби задрямалия Наполи с 3:0, Манолев гледа от пейката (+ВИДЕО)

ПСВ разби задрямалия Наполи с 3:0, Манолев гледа от пейката (+ВИДЕО)

Днепър на два пъти изоставаше, но победи АИК с 3:2 в Стокхолм, украинците са лидер в групата

ПСВ Айндховен записа категорична победа с 3:0 над Наполи в Група “F” на Лига Европа, но българският национал Станислав Манолев за пореден път остана на пейката през целия двубой.

Наполи излезе без Кавани, Пандев, Бехрами и Инлер, което се отрази много лошо на играта на тима на Валтер Мадзари.

ПСВ установи надмощие още след първия съдийски сигнал и натика Наполи в неговата половина.

Защитата на гостите издържа до 19-ата минута, когато след неразбирателство Джърмейн Ленс излезе на празна врата и чукна леко в мрежата под натиска на защитник за 1:0.

Дрямката за неаполитанците продължи и в 41-ата минута Дрийс Мертенс удвои аванса на холандците на „Филипс Стейдиъм” пред 23 000 зрители.

През втората част „филипсите” убиха всяка интрига още в 52-ата минута. При един корнер белгиецът Мертенс отклони, а Марсело добута в мрежата за 3:0.

Днепър победи с 3:2 АИК (Стокхолм) в другия мач от тази група “F”. Украинците на два пъти изоставаха в резултата, но намериха начин да измъкнат трите точки от „Росунда”.

Хелги Даниелсон материализира ранния домакински натиск в 5-ата минута за 1:0, но в 41-ата Никола Калинич вкара след пас на Ротан – 1:1.
В добавеното време на първата част Хенок Гойтом пак изведе АИК напред за 2:1, а този път Даниелсон бе асистент.

Днепър за 10 минути обърна мача през втората част. Централният защитник Витали Мандзюк изравни за 2:2 в 73-ата минута, а таранът Селезньов даде победата на отбора на Хуанде Рамос – 3:2.

Днепър е лидер с две победи и 6 точки, ПСВ и Наполи имат по 3, а АИК още няма точка.
Във Франция: Оксер спря серията си от 4 загуби

След класика над участник в ШЛ

Артета не знае дали Рая ще играе в събота

Куп контузени в Арсенал преди Лестър

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи

„Той ще е готов за следващата кампания“, заяви Гуардиола

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични