3. ПСЖ изпусна победата над Сантандер

ПСЖ изпусна победата над Сантандер

Френският ПСЖ не успя да победи испанския Сантандер и двата тима завършиха при резултат 2:2. Това стана в мач за Купата на УЕФА, който бе игран на стадион 'Парк Де Пренс" в Париж. Домакините започнаха много активно мача и първи откриха резултата в 5-ата минута, с гол на Матея Кежман, който получи пас от Мехди Ласен и със силен удар вкара топката във вратата на гостите.

Френският ПСЖ не успя да победи испанския Сантандер и двата тима завършиха при резултат 2:2. Това стана в мач  за Купата на УЕФА, който бе игран на стадион 'Парк Де Пренс" в Париж. Домакините започнаха много активно мача и първи откриха резултата в 5-ата минута, с гол на Матея Кежман, който получи пас от Мехди Ласен и със силен удар вкара топката във вратата на гостите.

След това попадение, атаките на ПСЖ следваха една след друга и в 32-та минута, Пеги Люндола прибави още един гол за своя отбор. Бившият френски национал получи топка от Жером Ротен и не се поколеба да  стреля. След двата гола, гостите се активизираха и Траоре успя да намали резултата в 40-ата минута, с гол от пряк свободен удар.

В 55-та минута Колса изравни резултата със страхотно попадение от 30 метра, като до края на мача двата тима не успяха да си вкарат още голове. След този мач ПСЖ заема последно място в калсирането в "А" група с 1 точка, докато Сантандер са четвърти с 2 точки. Шансовете двата тима да се класират на 1/16 финалите са минимални.

Алавес с два гола за една минута, но Реал Мадрид победи на "Бернабеу"(ВИДЕО)