3. ПСЖ направи голяма глупост, изпусна два гола аванс и взе само точка от Брест ( ВИДЕО)

"Принцовете" тотално бяха подценили мача

Пари Сен Жермен допусна грешна стъпка срещу Брест в двубой от 19-ия кръг на Лига 1, завършил 2:2.

След равенството момчетата на Луис Енрике продължават да са лидер в първенството с 44 точки, а Брест е трети с 35. Вторият Ница има 38.

Парижани си осигуриха преднина от два гола през първата част.

Брадли Баркола изведе много добре Марко Асенсио в 38-ата минута, а испанецът прати топката в долния десен ъгъл за 1:0.

В 45-ата минута Рандал Коло Муани беше на точно място в точното време, за да прати отбита топка във вратата на Бизот.

В началото на втората част гостите върнаха един гол. Махди Камара пое топката в наказателното поле и прати топката покрай Джанлуиджи Донарума за 2:1.

Десет минути преди края на двубоя Матиаш Перейра Лаже вкара страхотен гол с пета, за да изравни резултата на "Парк де Пренс".