3. ПСЖ спечели първи трофей за сезона (ВИДЕО)

ПСЖ спечели първи трофей за сезона (ВИДЕО)

Парижани победиха Монако с 2:1, а Дани Алвеш се представи блестящо

Френският гранд ПСЖ спечели първата си купа през сезона. Играчите на Унай Емери победиха Монако с 2:1 във финала за Суперкупата на Франция, който се игра в мароканския град Танжер.

Монако откри след половин час игра благодарение на много красива бърза атака. Джибрил Сидибе беше изведен зад отбрата и технично копна топката над Алфонс Ареола.

ПСЖ изравни в 51-та минута благодарение на перфектно изпълнен пряк свободен удар на Дани Алвеш. В 63-та минута бразилският десен бек имаше ключова роля и за втория гол на ПСЖ. Той центрира към Адриен Рабио, а халфът вкара с глава, за да направи пълен обрат.

Така парижани за 5-ти пореден път спечелиха трофея. Те неизменно триумфират в този мач в последните 5 сезона и вече имат 7 Суперкупи на страната.

Спряганият за рекорден трансфер в Реал Мадрид - Килиан Мбапе, излезе като титуляр, но беше заменен в 71-та минута.
Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1