3. Реал М се разправи с Еспаньол и отново поведе в Испания (ВИДЕО)

Реал М се разправи с Еспаньол и отново поведе в Испания (ВИДЕО)

Варан и Бензема донесоха четвърти пореден успех на столичани, съперникът на Лудогорец продължава да затъва

Реал Мадрид спечели с 2:0 домакинството си на Еспаньол от 16-ия кръг на Ла Лига и отново поведе в класирането. Столичани, които записаха четвърти пореден успех за първенство, дръпнаха с три точки пред Барселона. Каталунците обаче са с мач по-малко. По-късно днес те приемат Майорка. Еспаньол, който е в една група с Лудогорец за Лига Еврапа, продължава да затъва. Тимът има едва 9 точки и е предпоследен.

Столичани тотално надиграха съперника си. В 6-ата минута удар на Винисиус беше отразен от Диего Лопес. в 27-ата Естебан Гранеро засече топката с глава, но Куртоа се намеси отлично. Последва атака на Реал, завършена с шут на Винисиус, който обаче не се оказа проблем за Лопес. Десет по-късно защитникът Рафаел Варан откри резултата след асистенция на Карим Бензема.

Нападателят, който се намира в отлична форма, пропусна да удвои в 53-ата минута, когато се озова сам срещу вратаря. Французинът стреля в тялото на Лопес. В 71-ата Винисиус поднесе топката на Бензема, който само трябваше да я насочи в мрежата, но от няколко метра шутира в аут. Бензема все пак се разписа. след двойно подаване с Валверде.

Малко след втория гол на домакините останаха с човек по-малко. Ферлан Менди получи втори жълт картон и беше изгонен, но и това не помогна на Еспаньол.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1