3. Реал (Мадрид) помете Алавес (ВИДЕО)

Реал (Мадрид) помете Алавес (ВИДЕО)

Роналдо закръгли попаденията си в Ла Лига на 300

Реал (Мадрид) приключи седмицата с 4:0 срещу Алавес. Така в отминалите седем днистоличани спечелиха 9 точки в Ла Лига. Кристиано Роналдо наниза два гола, с което закръгли сметката си в първенството на 300 от 286 мача. Единствено Лионел Меси има повече -  369.

Кристиано откри в 44-ата минута. Гарет Бейл вкара за 2:0 секунди след подновяването на втората част, а след час игра Роналдо довърши гостите.
В края португалецът аристократично отстъпи дузпа на Карим Бензема, който вкара за 4:0.

След този успех Реал остава на 3-о място в класирането с 51 точки. С 4 по-малко от Атлетико (Мадрид), който утре гостува на Севиля, и на 11 зад лидера Барселона. По-късно тази вечер каталунците приемат Жирона.

Проблемите за Алаба продължават

Дейвид Алаба няма да се възстанови от контузията си в коляното до януари

Разкриха причината за смъртта на Балдок

Причината за смъртта на Джордж Балдок е удавяне

Северна Ирландия повика нападател за мача с България

Селекционерът на националния отбор на Северна Ирландия Майкъл О'Нийл повика снощи още един нападател за предстоящите два мача от турнира на УЕФА Лига на Нациите