3. Реал (Мадрид) размаза канадци при дебюта на Кака и Алонсо

Реал (Мадрид) размаза канадци при дебюта на Кака и Алонсо

Испанският гранд Реал (Мадрид) размаза канадския ФК Торонто при дебюта на Кака и Шаби Алонсо. Това бе първият двубой от турнето на "белия балет" в САЩ и Канада. Канадските фенове пък имаха уникалния шанс да бъдат първите, които наблюдават на живо дебюта на Кака и Шаби за Реал.

Испанският гранд Реал (Мадрид) размаза канадския ФК Торонто с 5:1 при дебюта на Кака и Шаби Алонсо. Това бе първият двубой от турнето на "белия балет" в САЩ и Канада. Канадските фенове пък имаха уникалния шанс да бъдат първите, които наблюдават на живо дебюта на Кака и Шаби за Реал.

Бразилската перла в селекцията на Мануел Пелегрини Кака започна като титуляр, но бе заменен в 46-ата минута от Естебан Гранеро. Алонсо пък влезе в 62-ата минута на мястото на Кристиано Роналдо. Много силен мач за мадридчани направи капитана на тима Раул, който се отчете с 2 попадения.

Футболистите на Реал владееха инициативата по-време на целия мач и напълно логично победиха с убедителното 5:1. Тяхната преднина можеше дори да бъде още по-внушителна, ако не бяха многобройните пропуски пред вратата на канадците.

В 12-ата минута Раул получи топката около точката за изпълнение на пеналта, финтира двама защитници и изведе своя тим напред в резултата. В 18-ата минута Роналдо и Бензема демонстрираха страхотно разбиране на терена. Двамата направиха бърза и ефектна комбинация, като топката за последно попадна в Роналдо, който със силен удар удвои преднината на "белия балет".

В 25-ата минута Раул засече топката след центриране от корнер и направи преднината на Реал класическа. В 65-ата минута Негредо намери със страхотен пас Бензема и последният от близо вкара за 4:0. Домакините стигнаха до почетно попадение в 75-ата минута чрез Гала, като резултатът стана 1:4 в полза на гостите от Мадрид. Крайното 5:1 в полза на Реал оформи Ариен Робен в 85-ата минута след страхотен пас на Диара.

Реал (Мадрид): Касияс (Дудек 46), Арбелоа (Торес 46), Албиол (Пепе 46), Метцелдер, Дренте, Л. Диара, Гути (Робен 62), Роналдо (Алонсо 62), Кака (Гранеро 46), Раул (Негредо 62), Бензема;

Груев с пълни 90 минути при успех с 2:0 над Кардиф