3. Реал (Мадрид) втори след 3:2 над Атлетик (Билбао)

Реал (Мадрид) втори след 3:2 над Атлетик (Билбао)

Реал (Мадрид) излезе втори във испанската Лигa "BBVA" след трудна победа с 3:2 над Атлетик (Билбао). Домакините бяха по-активния тим на терена и заслужено победихе, но след двата бързи гола, които вкараха явно подцениха своя опонент, който ти затрудни максимално. Холандската звезда на мадридчани Уесли Снайдер откри резултата в 13-ата минута, а в 29-ата минута Гонзало Игуаин удвои. Аржентинецът можеше да открие резултата поне още на два пъти, но за отличи с няколко сериозно пропуска. Гостите от Билбао намалиха чрез Ечеберия в 34-ата минута, а в 45-ата минута Ираола направи 2:2 след дузпа. През второто полувреме отново Реал бе по-активен на терена, но успя да отбележи само едно попадение, което бе дело на Игуаин в 59-ата минута.