3. Реал отказа Байерн за едно полувреме в Мюнхен, гледайте на живо тук (ВИДЕО)

Реал отказа Байерн за едно полувреме в Мюнхен, гледайте на живо тук (ВИДЕО)

"Кралския клуб" взе класически аванс от 3:0 до почивката в полуфиналния мач-реванш от ШЛ

Европейският шампион Байерн (Мюнхен) получи три гола от Реал (Мадрид) на своя стадион "Алианц Арена" в полуфиналния мач-реванш от Шампионската лига.

Сблъсъкът започна в 21:45 часа българско време, а с две попадения на Серхио Рамос ('15, '20) и едно на звездата Кристиано Роналдо ('34) гостите от Испания се оттеглиха на почивка с комфортен аванс от общо 4 безответни попадения.

Първия двубой, игран в Мадрид, завърши с минимален успех 1:0 на „Белия балет”, а настоящият започна с минута мълчание в памет на починалите наскоро Тито Виланова и Вуядин Бошков.

Ето и стартовите състави на двата тима:

Байерн: Нойер, Данте, Боатенг, Алаба, Лам (к), Швайнщайгер, Кроос, Робен, Рибери, Мюлер, Манджукич;

Реал: Касияс (к), Пепе, Рамос, Коентрао, Карвахал, Модрич, Роналдо, Бензема, Бейл, Алонсон, Ди Мария;

Посетителите на Novsport.com могат да гледат сблъсъка ТУК.