3. Реджина и Болоня завършиха 2:2

Реджина и Болоня завършиха 2:2

Реджина и Болоня завършиха 2:2 в мач от 15-тия кръг на италианската Серия "А", който бе игран на стадион "Оресте Гранило" в Реджо Ди Калабрия. Интересното е, че това бе пето поредно равенство на тима от Болоня.

Реджина и Болоня завършиха 2:2 в мач от 15-тия кръг на италианската Серия "А", който бе игран на стадион "Оресте Гранило" в Реджо Ди Калабрия. Интересното е, че това бе пето поредно равенство на тима от Болоня.

Домакините започнаха по-активно срещата и откриха първи резултата чрез Бернардо Коради в 39-ата минута. Валиани изравни за Болоня в 52-ата минута след асистенция на Кристиан Зенони. След попадението тимът на Реджина се активизира и отново излезе напред в резултата с гол на парагваеца Едгар Барето в 56-ата минута след асистенция на Франко Бриенца. Крайното 2:2 оформи Марко Ди Вайо в 61-ата минута.

След тази среща тимът на Реджина заема 18-то място в класирането с актив от 12 точки, докато Болоня е на 19-та позиция с 11 точки.