3. Реми за ПАОК като гост за Купата без наказания Бербатов (ВИДЕО)

Реми за ПАОК като гост за Купата без наказания Бербатов (ВИДЕО)

ПАОК направи 1:1 с Паниониос и се очертава като фаворит за реванша на "Тумба", точно тогава изтича и наказанието на Берба

Без наказания Димитър Бербатов, ПАОК направи 1:1 като гост на Паниониос в първа среща от четвъртфиналите за Купата на Гърция.

Бербатов е наказан за три мача след втория червен картон в своята кариера в дербито с АЕК миналия уикенд. Освен днешния мач срещу Паниониос за Купата, Берба няма да играе и в срещите с Атромитос и шампиона Олимпиакос за първенство.

Днес на стадион „Неа Смирнис” в Атина нападателят Димитрис Пелкас даде аванс на ПАОК след четвърт час игра. Йоргос Масурас изравни за Паниониос в 34-ата минута.

Реваншът на „Тумба” е след две седмици на 11 февруари /четвъртък/. Точно за този мач ще изтече и наказанието на Димитър Бербатов.