3. Резервите на Барса минаха през Уеска и обезсмислиха реванша на „Камп Ноу” (ВИДЕО)

Каталунците взеха лесен успех с 4:0

Барселона мина лесно през третодивизионния Уеска в първи мач за Купата на краля. Резервите на каталунците стигнаха до лесен успех с 4:0 и обезсмислиха реванша на „Камп Ноу”.

Луис Енрике даде почивка на повечето титуляри, като позволи на играчи, които не попадат често в стартовите 11 да се изявят.

Гостите взеха класически аванс още преди почивката. Още в 12-ата минута резултатът беше открит след прекрасно изпълнение от пряк свободен удар на Иван Ракитич.

Три по-късно светкавична контра на гостите направи резултата 2:0. Атака, тръгнала от Иниеста, мина през Мунир и Ракитич. Хърватинът върна топката за Иниеста, който с удар от движение удвои аванса на каталунците.

В 39-ата минута Иниеста се отчете и с асистенция, като подаде на Педро Родригес за третото попадение в срещата. Крайното 4:0 оформи Рафиня в 72-ратаминута.

В друг мач от турнира Гранада победи Кордоба у дома. Единственото попадение отбеляза Джон Кордоба в 25-ата минута. Гостите играха с човек по-малко около 20 минути, след като Екенг бе изгонен в 71-вата минута.

Вижте какво каза Марко Розе

Треньорът на Реал (Мадрид) след загубата в Шампионската лига: Не сме свикнали с такива резултати

Треньорът на Реал (Мадрид) Карло Анчелоти разкри причините за загубата с 0:1, която "Кралският клуб" допусна при гостуването на Лил в мач от втория кръг на основната фаза в Шампионската лига.

18 мача от втория кръг на Лига Европа ще се изиграят днес

Днес ще се изиграят всички 18 мача от втория кръг на Лига Европа. Те са разделени в два часови пояса – по девет от 19:45 часа и още толкова от 22:00 часа българско време

Тежки санкции за Атлетико Мадрид

Атлетико Мадрид ще изиграе следващите си три домакински мача с частично затворени трибуни