3. Рома отнесе Торонто с 4:1 в контрола (ВИДЕО)

Рома отнесе Торонто с 4:1 в контрола (ВИДЕО)

Миралем Пянич блести за "вълците"

Отборът на Рома отнесе с 4:1 канадския тим Торонто като гост в приятелски мач.

Домакините от Торонто поведоха в резултата след автогол в 16-ата минута на аржентинския защитник Николас Бурдисо, който отклони топката в собствената си мрежа с глава след центриране отдясно, но още през първото полувреме "вълците" от Рим обърнаха резултата в своя полза. Първо халфът Алесандро Флоренци изравни резултата в 25-ата минута почти от голлинията, възползвайки се от прекрасно центриране на новото попълнение Майкон, а нападателят Марко Бориело се разписа за 2:1 осем минути по-късно. Ветеранът бе точен с глава след центриране отляво на Флоренци.

След почивката пък се развихри босненският халф Миралем Пянич, появил се в игра на мястото на Маркиньо. В 52-ата минута обаче Торонто бе много близо до изравняване на резултата - далечен удар на Бекър се отби от гредата. В 67-ата минута Пянич направи резултата 3:1 с великолепен изстрел от фаул, а три минути преди края босненецът пак се разписа - при това с пета. Пянич наказа разконцентрирана игра на бранителите на Торонто, преодоля и вратаря и с пета насочи топката в мрежата.

Съставът на Рома (4-3-3): Де Санктис (46-Лобонц); Майкон (62-Романьоли), Бурдисо, Йедвай (79-Торосидис), Додо; Брадли (88-Вере), Тадей (76-Строотман), Флоренци ( 71-Тоти); Ламела (76-Тало), Бориело, Маркиньо (24-Пянич)

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1