3. Рома победи Самп с 1:0 за купата в дебюта на Наинголан (ВИДЕО)

Рома победи Самп с 1:0 за купата в дебюта на Наинголан (ВИДЕО)

"Вълците" си уредиха нова среща с Ювентус в четвъртфиналите след победен гол на Торосидис в началото

Рома победи Сампдория с 1:0 в осминафинал за Купата на Италия и ще се изправи срещу Ювентус в следващата фаза на турнира. Василис Торосидис вкара победния гол на „Олимпико” при дебюта на Раджа Наинголан за „вълците”.

Наинголан започна още от първата минута в отбора на Руди Гарсия само часове след трансфера от Каляри. Рома търсеше бърз лек след загубата с 0:3 от Ювентус в прекия мач за върха в Серия А през уикенда.

Удар на Дестро от непосредствена близост в 6-ата минута, но вратарят Фиорило беше безпомощен при добавката на Торосидис и римляните поведоха рано.

Наинголан беше близо до гол в дебюта си, но Фиорило протегна крак, за да избие.

Вратарят на гостите продължи да твори чудеса и спаси удар на Ляич под гредата преди да изуми всички с двойно спасяване срещу Флоренци от няколко метра.

След паузата Де Роси едва не си отбеляза автогол след изчистване със шпагат, а вратарят на Рома Скорупски отрази шут на Сансоне в добри минути за „моряците”.

Удар на Ляич бе избит, Жервиньо не можа да се възползва от контра, а Дестро излезе сам срещу вратаря, но се замота и топката бе избита пред опразнената врата.

До края Рома удържа крехкия аванс и се класира напред. На четврътфинала Рома посреща Ювентус в края на януари.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1