3. Рома се върна на победния път след шоу с 5 гола срещу Удине (ВИДЕДО)

Рома се върна на победния път след шоу с 5 гола срещу Удине (ВИДЕДО)

Капитанът Тоти се завърна с гол и асистенция за 3:2 на „Олимпико”

Съставът на Рома постигна първа победа през месец март, след като надви с 3:2 гостуващия тим на Удинезе в последния мач от XXVIII кръг на италианската Серия „А”.

Първи мач от 12 февруари насам записа капитанът на „вълците” Франческо Тоти, който блесна с гол и асистенция на „Олимпико”.

37-годишният ветеран откри головото шоу в 22-ата минута, а в 30-ата Дестро направи 2:0 след пас на Жервиньо. При резултат 2:0 дойде и почивката, ала само 5 минути след подновяването на играта Пинци върна едно попадение за Удинезе.

В 69-ата минута обаче Тоти асистира на Торосидис и гръцкият бранител покачи на 3:1, а крайното 3:2 оформи Душан Баста в 80-ата.

Трябва да се отбележи и добрата игра на вратаря на Рома Морган Де Санктис, който спаси няколко чисти положения по време на срещата.

Малко преди края пък Алесандро Флоренци направи уникален пропуск, тъй като на празна вратата прати топката над горната греда.

Така Рома взе пълния комплект от точки, след като от предните два кръга се добра само до една. Със спечелените в понеделник вечер римляните събраха 61 и вече имат с 3 повече от третия Наполи.

Те обаче изостават на цели 14 от лидера и шампион Ювентус. Удинезе остава на 14-о място с 31 точки от 28 мача.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1