3. Роналдо се развихри и сломи четата на Моуриньо (ВИДЕО)

Роналдо се развихри и сломи четата на Моуриньо (ВИДЕО)

Реал (Мадрид) победи "сините" с 3:1

Реал Мадрид победи Челси с 3:1 във финала на приятелския турнир "Гинес Интернешънъл Чемпиънс Къп" .

Мачът се проведе в Маями, а Карло Анчелоти успя да спечели битката срещу Жозе Моуриньо.

Това бе първи сблъсък на португалеца срещу бившия му отбор. Мачът бе по-специален и за Карлето, който водеше "Сините" преди известно време.

Реал откри резултата в 14-ата минута след гол на Марсело. Две минути по-късно обаче Рамиреш изравни за Челси.

Роналдо обаче отново даде преднина на белите с прекрасен гол от фаул в 31-та минута, а през второто полувреме затвърди победата с трети гол.

Реал: Касияс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело (73 - Начо), Модрич (73 - Касемиро), Кедира, Иско (84 - Мората), Йозил, Роналдо, Бензема (69 - Ди Мария)

Челси: Чех, Иванович, Кейхил, Тери (73 - Аспиликуета), Коул, Рамиреш (73 - Есиен), Ван Гинкел (73 - Шурле), Лампард (Де Брюин 45), Оскар (45 - Моузес), Лукаку (45 - Торес), Азар