3. Сагата около Хълк приключи - бъдещето на бразилеца вече ясно

Сагата около Хълк приключи - бъдещето на бразилеца вече ясно

Доста европейски клубове, които имаха интерес към нападателя, ще трябва да забравят за привличането на играча

Бразилският футболист на Порто Хълк е подписал нов договор, който ще го задържи в португалския тим до 2016-та година, съобщиха от клуба. 24-годишният играч прави зашеметяващ сезон, като е вкарал 23 гола през сезона до момента, което до голяма степен помогна на отбора му да спечели титлата в шампионата.

В последно време се появиха много слухове, според които водещи клубове от Европа, сред които Манчестър Сити, Интер и Милан, имат интерес към Хълк, но всички спекулации видяха своя край, след като стана ясно, че футболистът е сключил нов контракт с португалския шампион.

Играчът се присъедини към Порто през 2008-ма година. Тимът на бразилеца вече спечели първенството, а освен това се класира за финала на Лига Европа, където ще срещне Спортинг Брага, и за купата на страната, където ще се изправи срещу Витория Гимараеш.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1