3. Сампдория показа блясък и тресна Реджина с 2:0 като гост

Сампдория показа блясък и тресна Реджина с 2:0 като гост

Сампдория победи като гост коравия тим на Реджина с 2:0. Това стана в среща от 16-ия кръг на италианската Серия "А", която се игра на стадион "Оресте Гранило" в Реджо Ди Калабрия пред 9 000 зрители. Момчетата на Валтер Мацари показаха по-добра игра през втората част и именно в заключителните 15 минути стигнаха до победата. Първото попадение бе дело на Белучи от дузпа в 75-ата минута. Съдията отсъди наказателия удар за нарушение на Бруно Чирило срещу Антонио Касано. Крайното 2:0 оформи Рафаеле Паладино в 80-ата минута след асистенция на капитана Касано. След този мач Самп заема 14-то място в класирането с актив от 19 точки, а Реджина е на предпоследното 19-то място с 12 точки.

Сампдория победи като гост коравия тим на Реджина с 2:0. Това стана в среща от 16-ия кръг на италианската Серия "А", която се игра на стадион "Оресте Гранило" в Реджо Ди Калабрия пред 9 000 зрители.

Момчетата на Валтер Мацари показаха по-добра игра през втората част и именно в заключителните 15 минути стигнаха до победата. Първото попадение бе дело на Белучи от дузпа в 75-ата минута. Съдията отсъди наказателия удар за нарушение на Бруно Чирило срещу Антонио Касано. Крайното 2:0 оформи Рафаеле Паладино в 80-ата минута след асистенция на капитана Касано.

След този мач Самп заема 14-то място в класирането с актив от 19 точки, а Реджина е на предпоследното 19-то място с 12 точки.