3. Сампдория възкръсна с 3:1 над Лацио

Сампдория възкръсна с 3:1 над Лацио

Сампдория прекъсна лошата си серия в Серия А, след като победи с 3:1 Лацио у дома. Тимът от Генуа нямаше победа в последните си 6 мача в Калчото, като загуби 4 поред, но тази вечер игра отлично.

Сампдория прекъсна лошата си серия в Серия А, след като победи с 3:1 Лацио у дома. Тимът от Генуа нямаше победа в последните си 6 мача в Калчото, като загуби 4 поред, но тази вечер игра отлично.

Възпитаниците на Валтер Мацари изнесоха един от най-добрите си мачове от началото на сезона и зарадваха феновете си на „Луиджи Ферарис”.

Двубоят започна отлично за „моряците”, които поведоха в 11-ата минута. Тогава Рето Циглер намери Дженаро Делвекио, който направи безпомощен Муслера с удар от около 10-ина метра в долния десен ъгъл – 1:0

Радостта на домакините обаче не трая дълго. В 30-ата минута при идентична ситуация Томазо Роки овладя топката в полето на Самп и от около точката за изпълнение на дузпа би неспасяемо в долния ляв ъгъл на Кастелаци – 1:1.

Първата част завърши без победител, а Самп нанесе удара си в началните минути на второто полувреме.

Шест минути след почивката звездата на домакините Антонио Касано напомни за голямата си класа. Il Talentino di Bari пое топката пред наказателното поле на съперника и с техничен удар я заби неспасяемо в мрежата на Лацио – 2:1.

Само три минути по-късно Самп реши изхода на мача. Анджело Паломбо центрира от корнер и най-добрият футболист на Литва за миналата година Маруис Станкевичус отбеляза с глава за 3:1.

„Блучеркатите” имаха шанс да разгромят столичани, но Клаудио Белучи изпусна дузпа в 64-ата минута за нарушение срещу Касано. Муслера успя да предугади посоката и спаси тима си от по-тежка загуба.
Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1