3. Сари: След първия гол срещу Малмьо нещата се получиха

Сари: След първия гол срещу Малмьо нещата се получиха

Ако играем срещу Ман Сити както в първите 30 мин., не ни чака нищо добро, допълни треньорът

Мениджърът на Челси Маурицио Сари имаше забележки към своите играчи въпреки победата с 3:0 над Малмьо в реванша от 1/16-финала в Лига Европа.

Той призна, че в началото отборът му имаше някои трудности, но след първия гол нещата са се получили добре.

“Смятам, че в първите 30 минути играхме неуверено. Бяхме нервни и не успявахме добре да движим топката заради пресата на съперника. В последните 15 минути на първото полувреме нещата се подобриха.

След първия гол заиграхме по-добре. Започнахме да движим топката по-бързо и точно, но това не бе лесен мач. Мога да оправдая представянето на тима в началните минути”, заяви Сари.

Сега за Челси предстои нов голям сблъсък с Манчестър Сити на финала за Купата на Лигата.

“Ако играем както в първите 30 минути днес, не ни чака нищо добро. Притеснен съм от играта ни в предни позиции, Не можем да играем футбол без увереност, но желанието и борбеността бяха на лице”, допълни италианецът.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1