3. Секунди разделиха Тотнъм от първа победа за сезона (видео)

Секунди разделиха Тотнъм от първа победа за сезона (видео)

„Шпорите” въртят 1:1 с УБА вкъщи, КПР и Норич също поделиха точките след 1:1

Отборът на Тотнъм продължава с неубедителната си игра под ръководството на своя нов мениджър Андре Вияш-Боаш. „Шпорите” останаха с една точка след първите два кръга на Висшата лига, след като в първия загубиха като гости на Нюкасъл с 1:2, а сега стигнаха само до равенство 1:1 срещу Уест Бромич Албиън у дома.

Лондончани имаха териториален превес през целия мач, но не успяха да стигнат до гол през първото полувреме. Те все пак сториха това след паузата, след като в 74-ата минута Беноа Асу-Екото се разписа след изпълнение на корнер и недобро изчистване отстрана на отбраната на гостите, макар че преди това Джърмейн Дефоу се бе разписал, ала попадението му бе отменено заради засада.

В добавеното време на двубоя обаче Морисън смълча трибуните на „Уайт Харт Лейн", след като се разписа отблизо и оформи крайното 1:1, поделяйки точките.

При същия резултат приключи и срещата на друг лондонски тим – КПР. „Канарчетата” откриха резултата още в 11-ата минута, когато Саймън Джексън се разписа с глава, но в 19-ата Сисе пропусна дузпа, а при добавката Боби Замора прати топката неспасяемо в десния ъгъл на Руди за 1:1.