3. СЕНЗАЦИЯ: Уотфорд стъжни живота на Тотнъм! (ВИДЕО)

СЕНЗАЦИЯ: Уотфорд стъжни живота на Тотнъм! (ВИДЕО)

Тимът на Хави Гарсия е с три от три във Висшата лига

Уотфорд продължава великолепното си представяне във Висшата лига. Тимът на Хави Гарсия спечели с 2:1 домакинството си на Тотнъм и се изравни по точки с лидерите в класирането Ливърпул и Челси след четвъртия кръг от първенството. Трите са със 100-процентов актив от началото на сезона.

Уотфорд победи последователно Брайтън, Бърнли, Кристъл Палас и сега Тотнъм.

Абдулай Дукур си отбеляза автогол в 53-ата минута и по този начин даде преднина на "шпорите". Деле Али центрира в наказателното поле на домакините, където Кристиан Кабаселе се опита да избие топката с глава, но я изпрати право в краката на Лукас Моура, който се опита да центрира и след рикошет в тялото Дукуре тя влетя във вратата на Бен Фостър.

Той Дийни и Крейг Каткарт вкараха за пълния обрат, който домакините осъществиха.

В 69-ата минута Хосе Холебас центрира от фаул в наказателното поле на Тотнъм, където Дийни успя да засече топката и да я вкара във вратата на Мишел Ворм.

Хосе Холебас центрира от корнер в наказателното поле на Тотнъм четвърт час преди края. Там Каткарт с глава вкара топката в горния десен ъгъл на вратата за 2:1.

Шчесни: Не е ничия работа дали пуша или не