3. Серия „А” стартира с реми на Рома във Верона

Серия „А” стартира с реми на Рома във Верона

Шчесни, Джеко и Мохамед Сала дебютираха официално за „вълците” при 1:1

Първият мач от новия сезон в италианската Серия „А” не излъчи победител. Рома взе само точка след 1:1 от визитата си на Верона, макар че имаше териториално предимство през по-голямата част от срещата.

Своите официални дебюти за „вълците” записаха вратарят Войчек Шчесни, крилото Мохамед Сала и нападателят Един Джеко.

Последният имаше добър шанс да се разпише преди почивката, ала не успя, а след паузата домакините поведоха в резултата с един от петте си точни удара в двубоя. Автор на попадението бе ветеранът Бошко Янкович, разписал се в 61-ата минута.

Радостта на Верона обаче бе кратка, защото само пет по-късно Александро Флоренци изравни. При попадението му стражът Рафаел можеше да се намеси и по-добре, но впоследствие бразилецът изкупи вината си с три отлични спасявания.

Минута преди края Миралем Пянич бе изведен зад защитата на домакините и останал очи в очи с Рафаел стреля от воле, но със страхотна намеса вратарят успя да спаси, а впоследствие топката се отклони от гредата.

Така в крайна сметка точките бяха поделени.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1