3. Шахтьор направи за смях Гент в група "H" (ВИДЕО)

Шахтьор направи за смях Гент в група "H" (ВИДЕО)

Коняспор направи хикс с Брага, Димитър Рангелов не игра заради изтърпяване на наказание

В двубой от група Н Шахтьор (Донецк) направи за смях гостуващия Гент, смазвайки с 5:0 белгийския тим. Двубоят мина под диктовката на украинския отбор, който имаше пълен контрол върху случващото се на терена.

Коваленко откри резултата в 12-ата минута, а Ферейра удвои в 30-ата, като при този резултат завърши първото полувреме.

Шахтьор започна ударно втората част и още в 46-ата минута Бернард направи резултата класически. Тайсън (75`) и Малишев (85`) също се разписаха и направиха кошмара за Гент пълен.

В другият двубой от групата Коняспор и Брага не успяха да се победят, завършвайки при резултат 1:1. Без Димитър Рангелов в редиците си, заради изтърпяване на наказание на българина, Коняспор стигна само до точка на собствения си стадион.

В 9-ата минута Милошевич откри резултата, но след почивката Кока бе точен и оформи крайното 1:1.

Лидер в групата с пълен актив от 9 точки е Шахтьор, следван от Гент с 4 точки. Брага е втори с 2, а последен в групата е Коняспор с точка, която записа днес от мача си с Брага.

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи