3. Шалке отнесе четворка преди реванша със Сити (ВИДЕО)

Шалке отнесе четворка преди реванша със Сити (ВИДЕО)

Вердер разби „кралскосините“ с 4:2

Вердер Бремен разгроми вкъщи Шалке с 4:2 в първата среща от XXV кръг на германската Бундеслига.

Домакините останаха непобедени през календарната година и спряха серията си от три ремита с резултат 1:1, след като постигнаха пълен обрат.

В 26-ата минута Бреел Емболо откри резултата пред 42 100 зрители в Бремен, но пет по-късно Милот Рашица изравни.

Пет минути след почивката пък Макс Крузе даде аванс на „Бременските музиканти“ от дузпа, а в 73-ата отново Рашица направи 3:1.

В 85-ата Емболо вкара втория си гол и даде надежди на Шалке, но в четвъртата минута на продължението резервата Мартин Харник сложи точка на спора и оформи крайното 4:2.

Така Вердер събра 39 точки, а Шалке остава с 23 в своя актив, опасно близо до зоната на изпадащите, след като остана без победа в седми пореден мач.

Във вторник „кралскосините“ гостуват на английския първенец Манчестър Сити в осминафинален реванш от Шампионската лига, след като загуби с 2:3 у дома от „гражданите“

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута!

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1