3. Шинник с ценна победа над Спартак (Налчик)

Шинник с ценна победа над Спартак (Налчик)

Шинник постигна трудна победа над Спартак (Налчик) в мач от 26-тия кръг на руското първенство. Домакините започнаха по-активно мача, но гостите от Налчик откриха резултата в една от малкото си атаки, а автор на гола бе грузинският национал Давид Сирадзе в 44-ата минута на мача. През второто полувреме Шинник бе по-добрият тим и това си пролича на терена. В 48-ата минута Монарев изравну резултата, а в 67-ата минута Кидриашов оформи крайното 2:1. Гостите останаха с човек по-малко в 90-ата минута, след като за втори жълт картон бе изгонен Амисулашвили. След този мач Шинник заема последното място в класирането с 16 точки, докато Спартак е на 11-то място с 30 точки